VIDĚLÁVEJ-DOMA

NÁVOD

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti

 
Získejte peníze za příjem emailů a SMS od české společnosti.

Toplist: Vydělávej-Doma

Nyní tu máte před sebou  jednoduchý návod jak se stát „klikačem“ a vydělat, - přivydělat….

 

Jako první krok potřebujete nějakou bezplatnou internetovou emailovou schránku. Každý název emailové adresy je totiž na internetu jedinečný a tato adresa Vám bude sloužit jako klíč do vašeho internetového konta, které založíme následně.. Jděte tedy třeba na www.seznam.cz . Uvidíte tam tuto stránku: Klikněte na zakroužkovaný odkaz: Založit nový účet.

 Objeví se Vám tato stránka: Zvolte si jméno emailu, třeba: mimser a zvolte si heslo (doporučuji minimálně 6-8 písmen nebo číslic),velikost hesla je dobrá pro pozdější používání na banku atd. Oboje si dobře zapamatujte a nejlépe někam zapište:-) . Budete totiž vyzvedávat svou poštu a bez znalosti hesla a jména účtu těžko poštu vyzvednete. Ostatní položky vyplňte podle své úvahy pravdivě či nepravdivě. Nikoho to nezajímá. Do ověřovacího kódu opište písmenka z obrázku pod ním. Je to kontrola zda email zakládá člověk a ne třeba robot :-)

 

 CXCX

Podobné je to i na CENTRUMU, kde mam email já.

 

Gratuluji, máte svou emailovou schránku.

(Z mého pohledu, je dobré mít email pracovní a druhý osobní, aby se nemotali dohromady a věděli jste co k čemu patří.)

                                                                               mimser@centrum.cz

                                                                                          Adresa na vaše dotazy.

 

 

Jako druhý krok si založíte bezplatný internetový účet pro Vaše peníze. Navštivte stránky www.alertpay.com a klikněte na Sing Up. Je to úplně nahoře stránky.  

KLIKNĚTE ZDE  :

 HHH

 Jakmile na to kliknete, odkaz skočí na další

obrázek.

BNBN

 

Zde pouze klikněte na zelené tlačítko GET STARTED. A odkaz Vás zavede na další stránku.

Tak, nyní začneme vyplňovat údaje. Zda pravdivé – či ne, to je na Vás. Důležité je pouze vyplnit správně na další stránce vaši novou emailovou adresu (celou např. mimser@centrum.cz (to je moje),

VÁŠ email a taky si musíte zapamatovat(zapsat, je to lepší) heslo, které si do účtu na další stránce zvolíte.

 

 JKKJ 

Takže

First name – nějaké jméno.

Last name – nějaké příjmení.

Phone        – nějaký telefon.

Country     – vynecháte (záleží na vás).

Adress1     – nějaká adresa. Adresa2 – nepovinná.

City             - nějaké město.

State          – nějaká země.

Zip Code     -nějaké naše PSČ.Máme vyplněno. Klikněte na next.

 

 Nyní se objeví další stránka. Na té stránce vepíšete do kolonky svůj email a zvolíte heslo (6-8 míst) do konta. Heslo si někam napište, nebo nejlépe vytetujte(ale někam kam se koukáte jen vy:-)).

MNMMN

Jakmile potvrdíte, přijde vám do vaší nové emailové schránky od alertpay potvrzovací dopis, který kontroluje, zda emailová schránka opravdu existuje a patří přímo Vám. Takže se přihlaste na www.seznam.cz , do vaší nové email schránky a otevřete dopis od alertpay(přijde během 10-ti minut). V něm bude zářit jediný modrý odkaz, na který klikněte. Tím svůj účet definitivně stvrdíte. Automaticky se otevře stránka www.alertpay.cz a budete vyzváni k vymyšlení vašeho nového PIN kodu,  ( 4-8číslic). Tímto budete poté potvrzovat svoje platby nebo převody peněz, poté PIN kód zopakujte pro potvrzení zda nedošlo k omylu  PIN kód si opět pečlivě zapamatujte nebo napište. Vydumejte tedy nové číslo, napište ho a zopakujte ho pro kontrolu do pole pod ním. (pin zapamatovat!)

Dobré je pin na telefon, prostě něco co si pamatujete, ZAPAMATOVAT!!! (napsat, kam máte jen vy přístup.)

Hotovo.

Máte vlastní internetové konto.

 

 začátku pomůžu

 

 

 

 

Jako třetí krok navštivte stránky 

 kde budete klikat a vydělávat. Nahoře vpravo klikněte na Register. Nyní se Vám objeví stránka, kterou vidíte na obrázku. Začněme vyplňovat.

Username: vymyslete si nějaké username- jméno, přezdívka, doporučuji alespoň 6-8 míst i u hesla(zapamatovat!),(časté používání)

Password – vydumejte nějaké heslo (zapamatovat!),

confirm password – zopakujte vydumané heslo pro kontrolu, email adress – váš nový email,

confirm email – napište znovu email pro kontrolu,

alert pay – sem opět napište svůj email neb to je zároveň i název vašeho konta!

Your counry – zvolte nějakou zemi.

Refferer (if any) – sem přijde můj název  katerna  nebo  josefbux pokud chcete pomoct do začátku. Jinak nechte prázdné a někdo si vás za dolar koupí.

Zaškrtněte I Accept.

Security code – opište písmenka a čísla z obrázku. Dodržujte pořadí a velká či malá písmena. Zejména ta malá či velká písmena nejsou vždy jasně rozeznatelná, tak buďte trpěliví. Povede se to.

Klik na Register. Tím jste založili účet.

BNBNB

Teď se kliknutím na LOGIN přihlaste (zde se budete přihlašovat)      a klikněte na Surf Ads. Zde jsou ony odkazy na placené reklamy.

Klikněte na první šedý odkaz a začněte vydělávat, objeví se vám číslo 30 a začne odpočet 29, 28, 27 … až do 0 a pak zelená fajfka, že jste shlédli reklamu, na kterou koukat nemusíte, a odmena 0,01dolaru(1 pence) je vaše.

Reklam na možné kliknutí je tam většinou 10-14, asi 5-10 min.

Ještě jedna malá rada. Dobré je klikat 10minut ráno a 5 min. večer... pravidelně ráno a večer se objevuje nová reklama. Když kliknete na my stats dozvíte se kolik už máte vyděláno.
Chce to vydržet než se to pořadně rozjede.

logout je odhlášení z programu.

 

Na internetu existuje program, který umí klikat za vás. Jeho použití se však rovná smazání vašeho účtu na buxu a to v okamžiku, kdy žádáte BUX o výplatu. Takže program nebrat!!!

 

Vydržte a uvidíte že se to dá zvládnout.

 

V případě nejasností mi ihned pište:  mimser@centrum.cz

 

Vždy rád poradím a pomohu.

 

 

__________________________________________________________________________

 

Refferer (if any) – sem přijde můj název  katerna (KATERNA) nebo  josefbux, pokud chcete pomoct do začátku. Jinak nechte prázdné a někdo si vás za dolar koupí.