VIDĚLÁVEJ-DOMA

DOTAZY

Toplist: Vydělávej-Doma

Jak se přihlásím?

Pro přihlášení, použijte odkaz v pravém horním rohu – login. Přihlásíte se na stránky BUXU, klikněte na Surf Ads.Otevře se vám stránka s odkazy na klikání. Kliknete na první šedý odkaz, otevře se vám nové okno a nahoře začne odpočet 30- 29 – 28 …

 

Jak se odhlásím?

Až budete mít vše odklikáno (asi 5-10 min). Dobré je klikat 10 min ráno(kdy je 9-11 reklam), a v podvečer 5min ( je tam také většinou 10- 12 reklam, ale 2-4 jsou jiné), takže za den máte 12 – 16 kliků (0,16 dolaru) Odhlásit opět v pravém horním rohu Logout

 

Jak si vydělám?

Podrobnější informace  najdete na http://vydelavej-doma.napady.net/

Začneme od začátku,- 1. založit si nový email (dobré oddělit pracovní od soukromého)

                                     2.bezplatné internetové konto

                                     3. registrace na BUXu, kde vyděláváte dolary

Podrobnější info JAK je v odkazu  NÁVOD.

 

Kde zjistím kolik mám?

Po přihlášení na BUXu, když kliknete na odkaz My Stats , zobrazí se vám vaše statistika,  kolik jste si zatím vydělali. Zpočátku to není mnoho, ale pokud řeknete kamarádům-kám, bude to zajímavější a výdělky prudce vzrostou.

15 doporučení cvaknou 10 reklamy denně = $1.50
»
Vaše denní výdělky = $1.50
»
Vaše týdenní příjmy = $10.50
» Vaše měsíční příjmy = $45.00

 

Převedu si dolary na koruny?

Ano přihlásíte se do banky Alertpay a nastavíte si v čem chcete vaše dolary převést, zda v korunách, dolarech, euru a kam. Z BUXu můžete převést od 10 dolarů (asi 160 Kč)

 

První výplata bude něco okolo 10 dolarů za měsíc, ale nějak se začít musí.   Pak už se jenom radujete jak se vám rozrůstá váš účet obrovskou rychlostí a        10 000kč za měsíc nebude problém. Stačí být trpělivý. A hlavně nezapomínat klikat každý den. Je to dobrý přivýdělek (zpočátku, později práce …)